CDR32BP101BKWRAJ is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Vitramon
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Vishay Vitramon
KYOCERA AVX
100 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
CDR32BP101BKWRAJ
DigiKey Part Number
CDR32BP101BKWRAJ-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CDR32BP101BKWRAJ
Description
CAP CER 100PF 100V BP 1206
Detailed Description
EDA/CAD Models
CDR32BP101BKWRAJ Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Failure Rate
R (0.01%)
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerance
±10%
Thickness (Max)
0.051" (1.30mm)