EEE-HA1V330AP is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 1,969
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 45
Datasheet
Upgrade
In Stock: 5,964
Upgrade
Similar
Similar
In Stock: 723
Nichicon
Nichicon
33 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C