T55B227M004C0070 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 1,365
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 20,184
Datasheet
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
In Stock: 291
220 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4 V 1411 (3528 Metric) 70mOhm @ 100kHz