MMASE32MSB7226KPNA01 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 1,437
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 8,007
Datasheet
In Stock: 7
In Stock: 303
In Stock: 121
In Stock: 457
Walsin Technology Corporation
KEMET
22 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
MMASE32MSB7226KPNA01
DigiKey Part Number
587-MMASE32MSB7226KPNA01TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMASE32MSB7226KPNA01
Description
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
MMASE32MSB7226KPNA01 Models
Category
Temperature Coefficient
Mfr
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Series
Applications
Packaging
Tape & Reel (TR)
Mounting Type
Part Status
Active
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Capacitance
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance
±10%
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)