CDR32BX472BKUS is available for purchase but is not normally stocked.
Vishay Vitramon
4700 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX 1206 (3216 Metric)
CDR32BX472BKUS
DigiKey Part Number
478-CDR32BX472BKUS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CDR32BX472BKUS
Description
CAP CER SMP MLC HI-REL
Manufacturer Standard Lead Time
28 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Temperature Coefficient
Mfr
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Packaging
Bulk
Failure Rate
S (0.001%)
Tolerance
±10%
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Voltage - Rated
Thickness (Max)
0.051" (1.30mm)