0805ZD335MAT2A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 11,663
Datasheet
Upgrade
TDK
TDK
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Murata Electronics
Similar
3.3 µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)