T495X107K020ATE150 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KEMET
In Stock: 1,083
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 500
In Stock: 692
Direct
Vishay Sprague
Direct
Vishay Sprague
WEC
In Stock: 500
100 µF Molded Tantalum Capacitors 20 V 2917 (7343 Metric) 150mOhm