CC0805KRX7R0BB103 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 289,193
Datasheet
Direct
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 157,743
Datasheet
Samsung Electro-Mechanics
Upgrade
KEMET
Upgrade
Similar
KYOCERA AVX
Similar
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
10000 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)