CC0402GRNPO9BN100 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 91,841
Datasheet
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 9,450
Datasheet
Parametric Equivalent
Upgrade
KEMET
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
KEMET
Darfon
10 pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)