RCWL1206R470JNEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 8,015
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 2,149
Datasheet
Upgrade
CTS Resistor Products
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
470 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film