CRCW251210R0FKEG is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 40,914
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
Bourns Inc.
Stackpole Electronics Inc
Similar
TE Connectivity Passive Product
Similar
Panasonic Industry
10 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film