A9BBG-1004F
DigiKey Part Number
A9BBG-1004F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A9BBG-1004F
Detailed Description
10 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle to Receptacle 4.00" (101.60mm)
Category
Length
4.00" (101.60mm)
Pitch
0.100" (2.54mm)