A9BBG-1002F
DigiKey Part Number
A9BBG-1002F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A9BBG-1002F
Description
FLEX CABLE - AFF10G/AF10/AFF10G
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle to Receptacle 2.00" (50.80mm)
Category
Length
2.00" (50.80mm)
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
Number of Positions
10
Packaging
Bulk
Pitch
0.100" (2.54mm)