UMF316B7105KLHT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 1,665
Datasheet
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
Murata Electronics
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
1 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)