TPSB106K020R0500 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 51,345
Datasheet
Similar
Direct
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
In Stock: 186
KEMET
In Stock: 265
10 µF Molded Tantalum Capacitors 20 V 1411 (3528 Metric), 1210 500mOhm