ACM13-04LB100SAR00
DigiKey Part Number
478-ACM13-04LB100SAR00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ACM13-04LB100SAR00
Description
COAX CABLE 1.13MM, 100MM, RP-SMA
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial RP-SMA to I-PEX MHF4L 1.13mm OD Coaxial Cable 3.937" (100.00mm)
Length
3.937" (100.00mm)
Cable Type
1.13mm OD Coaxial Cable
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C