1210PC333KAT1A is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KEMET
Upgrade
Knowles Syfer
KEMET
Similar
TDK
Similar
TDK
0.033 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)