G125-FC11005L0-0300F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Harwin Inc.
In Stock: 29,728
Datasheet
MFR Recommended
Harwin Inc.
In Stock: 758
Datasheet
In Stock: 2,653
In Stock: 86
In Stock: 353
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.984' (300.00mm, 11.81")
Harwin’s Company Overview
G125-FC11005L0-0300F
DigiKey Part Number
G125-FC11005L0-0300F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC11005L0-0300F
Description
1.25MM F/F 10POS 26AWG 300MM
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Length
0.984' (300.00mm, 11.81")