G125-FC11005L0-0150L
G125-FC11005L0-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-FC11005L0-0150L
DigiKey Part Number
952-3903-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-FC11005L0-0150L
Description
1.25MM F/L 10POS 26AWG 150MM
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 0.492' (150.00mm, 5.91")
Category
Pitch - Connector
0.049" (1.25mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
0.492' (150.00mm, 5.91")