G125-FC10605L0-0150F | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 952-3901-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | G125-FC10605L0-0150F |
Description | 1.25MM F/F 6POS 26AWG 150MM |
Manufacturer Standard Lead Time | 7 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 6 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.492' (150.00mm, 5.91") |
Datasheet | Datasheet |
Category | Pitch - Connector 0.049" (1.25mm) |
Manufacturer Harwin Inc. | Length 0.492' (150.00mm, 5.91") |