FA-128 32.0000MF10Z-AC5 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Geyer Electronic America, Inc.
HKC
HKC
32 MHz ±10ppm Crystal 9pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
FA-128 32.0000MF10Z-AC5
DigiKey Part Number
114-FA-12832.0000MF10Z-AC5TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FA-128 32.0000MF10Z-AC5
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
24 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Load Capacitance
9pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Series
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-20°C ~ 75°C
Type
MHz Crystal
Package / Case
Frequency
32 MHz
Supplier Device Package
4-SMD (2x1.6)
Frequency Stability
±10ppm
Size / Dimension
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Tolerance
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.020" (0.50mm)