W5280-12SG-P-321 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
W5280-12SG-P-321
DigiKey Part Number
468-W5280-12SG-P-321-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W5280-12SG-P-321
Description
MULTI-CON-X INSTA-CLICK CABLE EN
Detailed Description
Number of Positions
12
Cable Opening
0.210" ~ 0.230" (5.33mm ~ 5.84mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C