W3280-12SG-P-321 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Conxall/Switchcraft
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Conxall/Switchcraft
In Stock: 0
Datasheet
12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
W3280-12SG-P-321
DigiKey Part Number
468-W3280-12SG-P-321-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W3280-12SG-P-321
Description
MULTI-CON-X INSTA-CLICK CABLE EN
Manufacturer Standard Lead Time
6 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Part Status
Active
Number of Positions
12
Cable Opening
0.210" ~ 0.230" (5.33mm ~ 5.84mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C