W3282-12SG-P-330 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
W3282-12SG-P-330
DigiKey Part Number
468-W3282-12SG-P-330-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W3282-12SG-P-330
Detailed Description
Number of Positions
12
Cable Opening
0.300" ~ 0.320" (7.62mm ~ 8.13mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C