W5282-12SG-P-328 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup
W5282-12SG-P-328
DigiKey Part Number
468-W5282-12SG-P-328-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W5282-12SG-P-328
Detailed Description
Cable Opening
0.280" ~ 0.290" (7.11mm ~ 7.37mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C