3122-18-1-0500-002-1-TS
DigiKey Part Number
CN330W-25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
3122-18-1-0500-002-1-TS
Description
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 25'
Customer Reference
Detailed Description
18 AWG Hook-Up Wire 7/0.0157" White 300V 25.00' (7.62m)
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.095" (2.41mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.015" (0.38mm)
Series
Length
25.00' (7.62m)
Voltage
300V
Part Status
Active
Operating Temperature
-50°C ~ 200°C
Additional Resources
In-Stock: 23
Check for Additional Incoming Stock
Value Added Item
Alternate Color
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLK 25'
In-Stock: 15
HOOK-UP STRND 18AWG 300V YEL 25'
In-Stock: 9
HOOK-UP STRND 18AWG 300V RED 25'
In-Stock: 0
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BLU 25'
In-Stock: 2
HOOK-UP STRND 18AWG 300V BRN 25'
In-Stock: 9
Alternate Length
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
In-Stock: 3000
HOOK-UP STRND 18AWG WHT 100'
In-Stock: 22
HOOK-UP STRND 18AWG 300V WHT 50'