11047-22-1-0500-005-1-TS
DigiKey Part Number
CN150L-25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
11047-22-1-0500-005-1-TS
Description
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 25'
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 17/0.0063" Blue 600V 25.00' (7.62m)
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.063" (1.60mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.009" (0.23mm)
Length
25.00' (7.62m)
Part Status
Discontinued at DigiKey
Voltage
600V
Cable Type
Operating Temperature
-10°C ~ 105°C