11047-22-1-0500-001-1-TS
DigiKey Part Number
CN150B-25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
11047-22-1-0500-001-1-TS
Description
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 25'
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 17/0.0063" Black 600V 25.00' (7.62m)
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.063" (1.60mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.009" (0.23mm)
Packaging
Spool
Length
25.00' (7.62m)
Part Status
Discontinued at DigiKey
Voltage
600V
Cable Type
Operating Temperature
-10°C ~ 105°C