HDC25M3000S/AA-759.1 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for HDC25M3000S/AA-759.1 is not available
HDC25M3000S/AA-759.1
DigiKey Part Number
4306-HDC25M3000S/AA-759.1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HDC25M3000S/AA-759.1
Description
HDC25M3000S/AA-759.1
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Contact Finish Thickness
Flash
Current Rating (Amps)
11A
Number of Positions
Voltage Rating
300V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C