45112-010030-3749/12-D-6
DigiKey Part Number
3M15514-3M155950-3M15514-6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
45112-010030-3749/12-D-6
Description
DBL END CBL ASY 12POS SKT 6"
Customer Reference
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")
Category
Pitch - Cable
0.025" (0.64mm)
Length
0.500' (152.40mm, 6.00")
Connector Type
Socket to Socket
Number of Positions
12
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Additional Resources
In-Stock: 173
Alternate Length
DBL END CBL ASY 12POS SKT 3"