45112-010030-3749/12-D-3
DigiKey Part Number
3M15514-3M155950-3M15514-3-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
45112-010030-3749/12-D-3
Description
DBL END CBL ASY 12POS SKT 3"
Customer Reference
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.250' (76.20mm, 3.00")
Category
Pitch - Cable
0.025" (0.64mm)
Length
0.250' (76.20mm, 3.00")
Connector Type
Socket to Socket
Number of Positions
12
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Additional Resources
In-Stock: 13
Alternate Length
DBL END CBL ASY 12POS SKT 6"