CC1210MKX5R8BB476 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Taiyo Yuden
In Stock: 56,765
Datasheet
47 µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)