CC1210MKX5R7BB107 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 2,466
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 128,097
Datasheet
Taiyo Yuden
100 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)