CC0603GRNPO9BN820 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 26,407
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Direct
Knowles Syfer
Direct
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
KEMET
82 pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)