CC0402BRNPO9BN1R2 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Vitramon
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Johanson Technology Inc.
In Stock: 521,588
Datasheet
1.2 pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)