AC1206FR-07560KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 48,298
Datasheet
Direct
TE Connectivity Passive Product
Direct
KOA Speer Electronics, Inc.
Bourns Inc.
Vishay Dale
In Stock: 393
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
560 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film