AC0402JRNPO9BN820 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 99,950
Datasheet
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 9,355
Datasheet
Direct
TDK
Upgrade
TDK
Upgrade
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
82 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)