GA1206A821KBABT31G is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
820 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
GA1206A821KBABT31G
DigiKey Part Number
GA1206A821KBABT31G-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GA1206A821KBABT31G
Description
CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 1206
Detailed Description
EDA/CAD Models
GA1206A821KBABT31G Models
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Tolerance
±10%
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Voltage - Rated
Thickness (Max)
0.067" (1.70mm)