TR3E336K025C0175 is out of stock and can be placed on backorder.
Vishay Sprague
In Stock: 276
Vishay Sprague
In Stock: 461
Datasheet
In Stock: 1,365
In Stock: 1,690
In Stock: 631
Direct
KEMET
Direct
KEMET
In Stock: 912
33 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2917 (7343 Metric) 175mOhm