293D336X9010B2TE3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 1,098
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 6,641
Datasheet
Direct
KEMET
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
KYOCERA AVX
33 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 1411 (3528 Metric) 1.9Ohm