TNPW12061K82BEEA is available for purchase but is not normally stocked.
Vishay Dale Thin Film
1.82 kOhms ±0.1% 0.52W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film