TNPW120615K0BEEN is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Datasheet
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 779
Datasheet
Direct
Vishay Dale Thin Film
In Stock: 0
Direct
Susumu
Susumu
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 996
Vishay
Similar
Vishay Dale Thin Film
15 kOhms ±0.1% 0.52W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film