RCV1206499KFKEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Dale
In Stock: 3,151
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 31,381
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
Direct
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
In Stock: 140
Bourns Inc.
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
499 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage Thick Film