CRCW251220R0FKEG is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 2,000
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
Panasonic Industry
In Stock: 203
Stackpole Electronics Inc
Similar
TE Connectivity Passive Product
Similar
YAGEO
Panasonic Industry
YAGEO
20 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film