TC7SZ32FE,LJ(CT | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | TC7SZ32FE,LJ(CT |
Description | IC GATE OR 1CH 2-INP ESV |
Manufacturer Standard Lead Time | 16 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | OR Gate IC 1 Channel ESV |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | TC7SZ32FE,LJ(CT Models |
Category | Current - Quiescent (Max) 2 µA |
Mfr | Current - Output High, Low 32mA, 32mA |
Series | Max Propagation Delay @ V, Max CL 4.3ns @ 5V, 50pF |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Logic Type | Supplier Device Package ESV |
Number of Circuits 1 | Package / Case SOT-553 |
Number of Inputs 2 | Base Product Number |
Voltage - Supply 1.65V ~ 5.5V |