RP73PF2A1K13BTDF is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 15,600
Datasheet
Direct
Vishay
In Stock: 0
Datasheet
Susumu
YAGEO
Upgrade
Vishay Dale Thin Film
Upgrade
Vishay Dale Thin Film
Susumu
1.13 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film