RP73PF1J63R4BTDF is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Susumu
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Susumu
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
63.4 Ohms ±0.1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film