CRGV2512J9M1 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TE Connectivity Passive Product
In Stock: 0
Datasheet
9.1 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Thick Film
CRGV2512J9M1
DigiKey Part Number
CRGV2512J9M1-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CRGV2512J9M1
Description
RES SMD 9.1M OHM 5% 1W 2512
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
CRGV2512J9M1 Models
Category
Composition
Mfr
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Part Status
Active
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)