A9BAA-1008F
DigiKey Part Number
A9BAA-1008F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A9BAA-1008F
Description
FLEX CABLE - AFF10A/AF10/AFE10T
Customer Reference
Detailed Description
10 Position Flat Flex Cable Assembly Receptacle to Solder Tab 8.00" (203.20mm)
Category
Length
8.00" (203.20mm)
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
Number of Positions
10
Packaging
Bulk
Pitch
0.100" (2.54mm)