CNA6P1X7R1H106K250AE is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 108,777
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 8,908
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
10 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)